WNĘTRZA KOMERCYJNE

SKLEPY

Jednym z naszych największych atutów jest ogromne doświadczenie w projektowaniu wnętrz sklepów i lokali użytkowych, głównie w galeriach handlowych. Nasz dorobek to ponad 100 tysięcy metrów kwadratowych zaprojektowanych i zrealizowanych obiektów w kraju i za granicą. Potrafimy dostosować każde wnętrze do wymogów i oczekiwań marki. Wszystkie nasze projekty spełniają wymagane normy sanepidu, przepisów BHP i przeciwpożarowe. Na życzenie Klienta przygotowujemy kompleksową dokumentację branżową. Reprezentujemy interesy naszych klientów wobec administracji centrów handlowych i jednostek administracji publicznej.

BIURA

Nasza aranżacje powstają w zgodzie z wzmaganiami klienta i obowiązującymi przepisami. Zwracamy uwagę nie tylko na elementy wystroju, ale również na ergonomię pracy. Projektując miejsce pracy staramy się zapewnić przyszłym pracownikom maksimum komfortu. Współczesne biurowce i parki biznesowe wymagają od najemców bardzo dobrej jakości materiałów, które spełniają wszystkie wymagane normy i posiadają akceptowane certyfikaty. Naszym klientom oferujemy również wykonanie kompleksowej dokumentacji (instalacja elektryczna i niskoprądowa, instalacja wentylacji i klimetyzacji, sieć LAN, instalacje pożarowe - SAP, DSO, tryskacze).

RESTAURACJE

Profesjonalizm działania oraz wysoka estetyka – to cechy, które charakteryzują naszą pracownię. Tworzymy projekty kawiarni, barów, restauracji oraz innych lokali gastronomicznych, których specyficzny charakter wymaga spełnienia licznych kryteriów. Oferujemy kompleksowe opracowanie projektu, uwzględniające konieczne normy sanepidu, przepisów BHP i przeciwpożarowe, ergonomię pracy oraz wygodę i komfort gości lokalu.

Obiekty medyczne

Stworzenie dobrego projektu wnętrza o charakterze medycznym jest wyzwaniem ze względu na konieczność połączenia estetyki, funkcjonalności, oraz bardzo restrykcyjne przepisy dotyczące wnętrz obiektów służby zdrowia. Wielokrotnie podejmowaliśmy się zaprojektowania placówek medycznych projektując wnętrza gabinetów stomatologicznych, onkologicznych, kardiologicznych, aptek i domów opieki. Dbamy o stworzenie atmosfery bezpieczeństwa i spokoju oraz zapewnienie maksymalnej wygody personelowi i pacjentom. Nasze projekty to wnętrza o wysokim standardzie funkcjonalnym i użytkowym, łączące wyrazisty charakter z potrzebami ergonomii i warunkami technicznymi jakie obiekty tego typu powinny spełniać.

Inne

Podejmujemy się również zleceń nietypowych – nasze portfolio zawiera projekty ogródków sezonowych dla restauracji, części wspólnych w budynkach zamieszkania zbiorowego i użyteczności publicznej (klatki schodowe, korytarze, etc.), gabinetów weterynaryjnych, witryn okolicznościowych, nietypowych mebli i informacji wizualnej. Oprócz wykonywania kompleksowych projektów wnętrz zajmujemy się również konsultacjami wnętrzarskimi, przeróbkami i projektami wybranych pomieszczeń.

Architektura domów i mieszkań indywidualnych odbiorców

W ramach przestrzeni mieszkalnych pracownia DEKO oferuje projekty mieszkań, apartamentów, domów, a także hoteli. Mając na uwadze oczekiwania naszych Klientów, kompleksowo realizujemy projekty lokali mieszkalnych oraz zapewniamy nadzór projektowy. Dążymy do tego, aby stworzone przez nas przestrzenie były wiernym odzwierciedleniem oczekiwań naszych Klientów, pragnących przytulnego, wygodnego oraz funkcjonalnego domu. Wszelkie działania projektowe i wdrożeniowe poprzedzone są szczegółowymi konsultacjami z Klientem. Każdy projekt jest indywidualnym połączeniem różnorodnych potrzeb, preferencji i możliwości finansowych. W skład naszego zespołu projektowego wchodzą doświadczeni projektanci, dyplomowani architekci wnętrz, a także specjaliści branżowi.

projektowanie sklepów Warszawa
projektowanie restauracji Warszawa

Projektowanie stoisk targowych

Uzupełnieniem naszej bogatej oferty są projekty nietypowych, autorskich stoisk targowych i wystawienniczych, które są wielokrotnie nagradzane i wyróżniane na wielu imprezach targowych w kraju i za granicą (Budimex, BASF, Caparol, Prószyński i S-ka). Przygotowywane przez nas stoiska targowe dopasowujemy do profilu firmy oraz technicznych warunków wystawowych. W projektach stosujemy zarówno standardowe systemy wystawiennicze, jak i stoiska skonstruowane z nietypowych materiałów, wyróżniające się na tle zabudowy targowej.

DEKO – Projektowanie wnętrz

Marek Kielanowski 

Jana Styki 6 lok. 1
03-928 Warszawa
woj. mazowieckie

NIP: 130039768